Rekonstrukce hasičské zbrojnice

Datum publikace: 2.11.2015 | autor: David Koštíř

V posledních týdnech se členové SDH Kostelní Lhota soustředí na rekonstrukci hasičské zbrojnice.

V rámci pravidelných brogád oškrábali zdi, připravili místnosti na výměnu oken, ke které posloužila okna z mateřské školy. Důvodem této výměny bylo nejen jejich fyzické opotřebení, ale zejména eliminace tepelných ztrát objektu. V dalších dnech došlo k dozdívání, vyspravení prasklin, štukování zdí i stropu, následně k výmalbě. Většinu těchto prací zvládli hasiči sami, což přispělo i ke stmelení kolektivu.

Galerie ke článku:

aktuality a akce

1.3.2018
Rádi bychom všechny pozvali na tradiční akci pořádanou především pro děti.
1.3.2018
Přijměte pozvání na staročeské máje.
1.3.2018
Dne 7. dubna 2018 od 9:00 proběhne v naší obci sběr železného šrotu.
1.4.2016
Na konci měsíce března byl od SDH Habartice zakoupen nový hasičský vůz Š 706 CAS 25 RTHP.